KIBARDIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

KIBARDIN

Producent: Kibardin

Projektant Vadim Kibardin dorastał w Omsku w Rosji, w 1996 roku ukończył Uralską Państwową Akademię Architektury i Wzornictwa Przemysłowego w Jekaterynburgu.

W 2000 roku Vadim założył studio KIBARDIN DESIGN. Brał udział w projektowaniu szeregu różnych produktów, od elektroniki użytkowej, mebli i dekoracji wnętrz po plany filmowe. Od 2005 roku Vadim Kibardin mieszka w Pradze, gdzie jego studio projektowe Kibardin rozpoczęło produkcję własnych towarów, które są sprzedawane na całym świecie.

Podejście Kibardin do projektowania podkreśla zarówno innowacyjność, jak i funkcjonalność. Przenosi minimalistyczną filozofię obnażenia przedmiotu do jego istoty na zupełnie nowy poziom. Eksplorując nowe pomysły, materiały i technologie oraz dobrze je realizując, prace Kibardina są wysoce artystyczne, inteligentne i zawsze inspirujące.

Najbardziej uderzające przykłady projektów Vadima Kibardina zdobyły najbardziej prestiżowe międzynarodowe nagrody za wzornictwo, takie jak „iF product Design Award” i „Red Dot Design Award”, „Dobry Design”, A'Design Award”, „International Design Award”, „Promosedia International Design Competition”, „Design and Design” i „Charman design Competition”.

Vadim Kibardin został nominowany w sekcji Design w konkursie World Technology Awards 2013. Ci finaliści i nominowani do nagród to osoby (w 20 kategoriach) oraz firmy/organizacje (w 10 kategoriach), które – w opinii stypendystów i członków założycieli WTN, poprzez proces głosowania nagród – wytwarzają innowacyjne prace „najbardziej prawdopodobnego długoterminowe znaczenie” w swoich dziedzinach. To oni tworzą XXI wiek.

Według magazynu Wallpaper Vadim znajduje się na liście 40 projektantów „którzy zmienią świat”, wraz z Jonathanem Eve, Ora Ito, Johnem Maedą, braćmi Bouroullec i innymi nieletnimi profesjonalistami 50.

Ross Lovegrove powiedział, że Vadim Kibardin otworzył oczy na rosyjski design. Vadim był jedynym projektantem, który otrzymał stypendium kanclerza Niemiec w zakresie wzornictwa przemysłowego. Zorganizował i uczestniczył w ponad 20 wystawach osobistych i zbiorowych

Vadim Kibardin jest wynalazcą, autorem, naukowcem i rzemieślnikiem. Jego projekty wywierają pozytywny wpływ na społeczeństwo, materializują ideologię i wyzwalają określone ludzkie zachowania. Większość czasu spędza na poszukiwaniu materiałów lub technologii, które definiują przyszłość ludzkości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek