KIASMO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów

KIASMO

Producent: Kiasmo

Kiasmo to włoska firma założona w 2011 roku i specjalizująca się w czterech konkretnych obszarach: architektura, sztuka, design, moda. Lokalizacja w Ruffano (Lecce), w centrum półwyspu Salento w południowych Włoszech, jest znakiem rozpoznawczym polityki i produkcji firmy, ponieważ pozwala gromadzić wpływy płynące z niezwykłej kultury śródziemnomorskiej.

Kiasmo to marka charakteryzujący się ekstremalnym oddaniem do projektowania, który ma zostać włączony do kategorii luksusowej Made in Italy z silnym powiązaniem z rynkiem międzynarodowym. W nazwie Kiasmo uosabia skrzyżowanie sztuki, architektury, designu i mody oraz metody produkcji charakteryzującej się najwyższym, ponadczasowym stylem, zgodnym z najwyższą włoską tradycją produkcji i rzemiosła.

Kiasmo jest marką rozpoznawalną, zarówno w wysoka wartość wyrazowa i użytkowa artefaktów oraz w efekcie końcowym, bez uprzedzeń stylistycznych. W rzeczywistości zdolność innowacyjną firmy można znaleźć przede wszystkim w wyborze uznania wielkiego dziedzictwa historycznego i artystycznego, nie tylko włoskiego, jako fundamentalnej wartości dla projektowania i tworzenia nowych dzieł i artefaktów.

Produkcja Kiasmo zorganizowana jest w seriach prac. Każda z czterech gałęzi produkcji zawiera w sobie zbiór prac podzielonych na obszary tematyczne. Produkcja obejmuje prace rzemieślnicze i przemysłowe, które są unikatowe i seryjne. Kolekcje wyróżnia styl i racjonalne wykorzystanie naturalnych materiałów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek