KFF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 233 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 233 elementów

KFF

Producent: KFF

W połowie lat 80. z pomysłu Karla Friedricha Förstera, obecnego właściciela KFF, narodziło się pierwsze krzesło SINUS. To był początek historii sukcesu producenta mebli z Lemgo we wschodniej Westfalii Lippe. W ponad 30-letniej historii firmy powstało wysokiej jakości portfolio mebli do siedzenia i stołów, które przekonują ponadczasowym wzornictwem i długotrwałą jakością. KFF oferuje przyjemność siedzenia na trzech poziomach - Lounging and Dining oraz High-Dining dla kontraktowych i prywatnych salonów. Szeroka gama formacji łączy się w rodziny produktów i ożywia każde pomieszczenie chroniczną przytulnością i atrakcyjnym wyglądem KFF dzięki swojej otwartości i przystępności. Zapotrzebowanie na perfekcyjne wykonanie widać w wysokim komforcie siedzenia i trwałości mebli KFF w sektorze kontraktowym. Wysokiej jakości materiały poprawiają wygląd mebli do siedzenia i flirtują z pomysłowym designem. „Dzisiejsze cyfrowe życie z jego szybkim tempem i chłodem budzi naszą potrzebę zwalniania. Materiały o żywej strukturze, takie jak skóra i drewno, mają piękny wygląd i wygląd, stymulują zmysły i działają uspokajająco” – wyjaśnia dyrektor zarządzający KFF Jens Lewe. Dom może być oazą spokoju lub tętniącym życiem, komunikatywnym miejscem spotkań – potrzeba dobrego wyczucia ludzi, mebli i materiałów, aby znaleźć miejsce na najróżniejsze potrzeby. „Będziemy nadal koncentrować się na tym, aby nasza miłość do natury, ludzi i doskonałego wzornictwa znalazła odzwierciedlenie w każdym szczególe naszych mebli”. obiecuje dyrektor zarządzający. Od 2019 roku KFF prowadzi firmę ASCO, specjalistę od ponadczasowych nowoczesnych stołów z Rheda-Wiedenbrück, w przyszłość. Interakcja między KFF i ASCO odzwierciedla symbiozę między stołem a krzesłem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek