KEUCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

KEUCO

Producent: Keuco

KEUCO GmbH & Co. KG jest aktywnym na arenie międzynarodowej, kompleksowym dostawcą wysokiej jakości wyposażenia łazienek. KEUCO oferuje szeroką gamę okuć, akcesoriów, szafek lustrzanych, oświetlenia i luster, umywalek i mebli łazienkowych „made in Germany”. Design i funkcjonalność odgrywają w KEUCO decydującą rolę. Celem perfekcyjnie wykonanych produktów jest połączenie estetycznych form z sensowną funkcjonalnością – to twierdzenie, które jest konsekwentnie brane pod uwagę od samego pomysłu po realizację. KEUCO ma długą tradycję współpracy z projektantami. Firma jest firmą rodzinną od momentu jej założenia w 1953 roku i ma swoją siedzibę w Hemer w Westfalii.

KEUCO: innowacja i designProdukty KEUCO imponują doskonałym wzornictwem, łatwością użytkowania i zaawansowaniem technicznym. Cel ciągłego doskonalenia leży u podstaw każdego nowego projektu od pełnego dostawcy wysokiej jakości wyposażenia łazienek. Cechy funkcjonalne, które sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, takie jak odporny na kradzież uchwyt na papier toaletowy, wyjątkowo trwałe źródła światła LED czy oprawy IXMO, które łączą wiele funkcji na najmniejszej powierzchni, są charakterystyczne dla wewnętrznych projektów KEUCO.Od założenia firmy w 1953 roku wzornictwo i funkcjonalność zawsze odgrywały decydującą rolę. Produkty muszą łączyć estetyczną formę z sensowną funkcjonalnością - standard stosowany systematycznie, od pomysłu po produkt. Współpraca z projektantami to w KEUCO długa tradycja. Już w latach 70-tych KEUCO współpracowało z Luigim Colani i produkowało akcesoria, oświetlenie i lustra do słynnej „łazienki Colani”, pierwszej kompletnej łazienki, która została opracowana we współpracy z Villeroy & Boch i Grohe. W ślad za nimi podążali inni znani projektanci, tacy jak Matteo Thun, Christoph Ingenhoven, Reiner Moll i Dominik Tesseraux.

To synergia między innowacjami, pracownikami pełnymi pasji, produkcją „Made in Germany” i wybitnymi projektantami pozwala dziś KEUCO produkować kompletne łazienki meble o tak niezrównanej jakości.

Wraz z Dominikiem Tesseraux powstało już kilka EDYCJI i kompletnych zestawów łazienkowych, które łączą wszystkie grupy produktów w integralny projekt: armaturę i akcesoria, oświetlenie i lustro, szafki lustrzane, meble łazienkowe i umywalki. To integralne myślenie, mające na celu tworzenie kompatybilnych, bogato zaprojektowanych rozwiązań dla wszystkiego, co dotyczy umywalki, znajduje odzwierciedlenie w KEUCO EDITIONS.

Wiele innowacyjnych koncepcji wyposażenia łazienek i produktów KEUCO otrzymało ważne nagrody za wzornictwo, takie jak Red Dot Award, Design Plus Award, German Design Award, IF Design Award i Iconic Award.

Jakość z tradycją Od momentu powstania w 1953 roku, firma, która do dziś jest rodzinna, stale poszerza swoją gamę produktów. Pierwotnie specjalista i lider rynku akcesoriów łazienkowych premium, dziś KEUCO postrzega siebie jako pełnoprawnego dostawcę wyposażenia łazienek, z fabrykami w Hemer, Gütersloh i Bünde w Niemczech. Pełna oferta obejmuje łącznie ponad 6000 różnych produktów w kategoriach armatury, akcesoriów, oświetlenia i luster, szafek lustrzanych, umywalek i mebli łazienkowych. Wszystkie produkty KEUCO są opracowywane, projektowane, planowane i budowane w Niemczech i eksportowane na cały świat z ich siedziby w Hemer.

W 1953 Paul Keune, Hermann Bönner, Josef Himrich i Eduard Baron de Becker Remy założyli firmę „Paul Keune & Co . KG". Od nazwy handlowej Paul Keune & Co. KG dzisiejsza nazwa KEUCO powstała w 1984 roku. Firma jest nadal własnością rodzin de Becker Remy, Himrich i König. Głównymi udziałowcami są wszyscy członkowie rodziny ówczesnych założycieli firmy.

Dziś KEUCO jest kierowany przez dyrektora zarządzającego Luberta Winneckena.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek