KE OUTDOOR DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

KE OUTDOOR DESIGN

Producent: KE Outdoor Design

KE Outdoor Design jest częścią grupy BAT, firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w systemach zaciemniających. Firma jest głównym graczem na rynku markiz i pergoli, z kilkoma oddziałami, wraz z centralą zlokalizowaną w Noventa di Piave (Wenecja), Włochy.

KE to rzeczywistość będąca synonimem doskonałości: Made in Italy jest miarą najwyższa jakość. Wszystkie produkty tutaj są projektowane, konstruowane i tworzone. Oryginalne, trwałe rozwiązania, które spełniają najbardziej wygórowane wymagania projektantów, architektów, producentów, tapicerów i specjalistów outdoorowych w 72 różnych krajach

zarówno dla firm takich jak bary, restauracje, sklepy i hotele, jak i dla projektów prywatnych.

Firma wyróżnia się na rynku bardzo proaktywnym podejściem: produkty są wyrazem wyjątkowej i oryginalnej wiedzy, zdolnej przewidywać przyszłe trendy. Istnieje możliwość wyboru spośród różnych modeli najbardziej odpowiedniej opcji dla każdego ustawienia, aż do odpowiedniego przeprojektowania i zmiany stylizacji środowiska miejskiego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek