KATCHMEE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


KATCHMEE

Producent: Katchmee

Katchmee projektuje i produkuje designerskie uchwyty w Zamak od 2001 roku. Doskonała jakość, kreatywność i ciągłe badania nad wysoce niezawodnym produktem o dużej wartości estetycznej, w całości zaprojektowanym we Francji. KatchMee.com to producent designerskich klamek do drzwi wewnętrznych, który działa w sektorze high-end, architektury, designu i luksusu.

ECOCONCEPTIONZamak to trwały i mocny materiał. Niewiele innych materiałów technicznych oferuje takie połączenie wytrzymałości, twardości i sztywności. Stopy cynku mają właściwości mechaniczne równoważne lub nawet lepsze niż aluminium, magnez i brąz.

Części znalu mają doskonałe właściwości tarcia i odporności na zużycie. Dzięki Zamak nasi projektanci mogą wykorzystać wszystkie cechy estetyczne do projektowania części z optymalną swobodą projektowania. Wszystko, co muszą zrobić, to wybrać odpowiednią powłokę i wykończenie, aby ich produkt był wyjątkowy z nieskończonym wykończeniem powierzchni.

Stopy cynku pozwalają na mniej zanieczyszczające i mniej emitujące gazy cieplarniane. Nadają się do recyklingu w nieskończoność.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek