KASTEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 313 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 313 elementów

KASTEL

Producent: Kastel

Kastel to dynamiczna firma o ugruntowanych zdolnościach produkcyjnych działająca w branży dekoracji wnętrz. Jej produkcja obejmuje różne rodzaje siedzisk do biur, społeczności i domu.

Kwalifikowanie komfortu designem. Taka jest misja firmy i filozofia na każdym etapie produkcji firmy.

Linie produkcyjne firmy Kastel, w wyniku głębokich i autentycznych badań ergonomicznych, oferują najlepszą funkcjonalność i prestiżowy wizerunek, nadawany przez stale rozwijającą się jakość.

Sukces Kastel jest również konsekwencją profesjonalizmu jego personelu. Umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wspólnymi wartościami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek