KAROL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 64 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 64 elementów

KAROL

Producent: Karol

Karol dąży do ozdabiania łazienki stylem i elegancją oraz osobowością i funkcjonalnością, ze szczególnym uwzględnieniem współczesności swoich kolekcji i innowacyjności, rozwijając jednocześnie badania nad nowymi technologiami i materiałami.

Marka, założona w 1980 roku jako referencja wysokiej klasy mebli łazienkowych, zdobyła przez lata pozycję lidera, która dziś, dzięki integracji wewnątrz holdingu Synergia, umocni się również w obszarze Bath+Shower.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek