KAROISTANBUL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

KAROISTANBUL

Producent: Karoistanbul

KAROISTANBUL jest producentem płytek cementowych na bazie Akademii Sztuk Pięknych. Od 1990 roku KAROISTANBUL zajmuje się produkcją płytek na bazie cementu enkaustycznego.

Karoistanbul odtwarza ręcznie robione podłogi i wykończenia ścian, które należą do wszystkich kultur na świecie, łącząc się z ich dorobkiem uniwersalnej podstawowej moralności artystycznej.

KAROISTANBUL dodaje wartość estetyczną wyjątkowym, ręcznie robionym i niemal wymarłym płytkom, łącząc nasze doświadczenie z atelier z nowoczesnym i wizjonerskim podejściem naszych projektantów. Marka osiąga udany wynik, oceniając płytki renowacyjne z charakterystyczną perspektywą i oryginalnymi maszynami, specjalną formułą glazury , stabilne dopasowanie kolorystyczne i ręcznie wykonane techniki

Wszystkie płytki cementowe zachowują w swojej jakości tradycyjny, ręcznie robiony charakter. KAROISTANBUL świadczy specjalnie przygotowane usługi dla naszych klientów i może wykonać produkcję w dowolnym stylu, wielkości lub wymiarze przy użyciu naszych nowoczesnych technik.

Marka cieszy się, że może przyczynić się do tego, aby to rzemiosło ponownie stało się przedmiotem zainteresowania na całym świecie, który stoi na skraju wyginięcia z wyjątkiem kilku małych atelier w Maroku i Wietnamie po 1950 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek