KARNIAFIRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

KARNIAFIRE

Producent: KarniaFire

KarniaFire czerpiąc ze swojego wieloletniego doświadczenia specjalizuje się w produkcji pieców na drewno oraz elektrycznych grzejników akumulacyjnych i radiacyjnych z kamienia naturalnego i ceramiki.

Moc kamienia i elegancja kafli z majoliki: Modele drewniane OTA i CIR są wynikiem nowy projekt, który opiera się na starannym planowaniu.

I tak już wysoka sprawność konwencjonalnych pieców akumulacyjnych została zwiększona, aby poprzez połączenie użytecznych elementów uzyskać oryginalny i wysokiej jakości produkt. Szczególny nacisk położono na dobre samopoczucie jednostki i poszanowanie środowiska.

Modele HRS Electric mają dużą powierzchnię wymiany i w pełni wykorzystują pojemność magazynową i doskonałe właściwości radiacyjne wybranych materiałów.

Te piece są cenione i stosowane jako elementy grzejne i funkcjonalne meble w pomieszczeniach bez kanałów dymowych. Dzięki zmniejszonemu zapotrzebowaniu na energię są również idealne do przekształcania energii wytwarzanej przez panele fotowoltaiczne w przyjemne ciepło promieniowania.

Oba typy pieców są montowane na sucho za pomocą systemu modułowego, bez użycia klejów.

To również dotyczy płyt chodnikowych i spersonalizowanych, ręcznie malowanych płytek majolikowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek