KALDEWEI ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 308 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 308 elementów

KALDEWEI ITALIA

Producent: Kaldewei Italia

Łazienka coraz częściej staje się wyrazem nowej estetyki. Trend zmierza w kierunku luksusowych, często wolnostojących wanien z funkcjonalnymi dodatkami oraz pryszniców podtynkowych, które są swobodnie instalowane w pomieszczeniu i zapewniają większą swobodę ruchów.

Łazienka staje się reprezentacyjnym pomieszczeniem spokoju i świadomości sensorycznej. Miejsce, w którym jednostka może spełnić swoje marzenia – z Kaldewei. I gdzie znajdzie dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek