K8 RADIATORI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów

K8 RADIATORI

Producent: K8 Radiatori

Od 1962 roku firma produkuje i sprzedaje we Włoszech i za granicą innowacyjne i dekoracyjne urządzenia grzewcze do pomieszczeń mieszkalnych, pracowniczych, miejsc publicznych, biur, domów wiejskich itp... Oferujemy grzejniki niekonwencjonalne pod względem wzorniczym i wykończeniowym tym klientom, którzy życzymy sobie wygodnego domu w każdym szczególe, oryginalnego w rozwiązaniach, ozdobionego cennymi materiałami i wykończeniem.

Nasze produkty

Dekoracja łazienki: grzejniki rurowe ze stali i aluminium z poziomymi elementami grzewczymi, hydrotermalny i elektryczny uchwyt na ręczniki przy ograniczonej produkcji ciepła i niskim zużyciu energii. Dekoracja termiczna: grzejniki rurowe ze stali i ekstrudowanego aluminium z pionowymi elementami grzejnymi o wysokości od 400 mm do 2500 mm.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek