K&J

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

K&J

Producent: K&J

Tianjin K&J International Trade Co., Ltd. jest kompleksowym przedsiębiorstwem handlu zagranicznego, integrującym projektowanie, produkcję i sprzedaż mebli. Firma zajmuje się głównie produkcją i obsługą wszelkiego rodzaju mebli szklanych i metalowych oraz mebli ogrodowych. Nasze główne produkty to stoły do jadalni, krzesła do jadalni, stoliki kawowe, szafki telewizyjne, wiszące kosze i tak dalej. Trzymając się założenia rozwoju i innowacji, K&J nadąża za międzynarodowymi trendami i stale wprowadza innowacje w badaniach i rozwoju produktów, zapewniając klientom szeroki wybór, a także może dostosować się do wymagań klientów, aby zapewnić klientom niedrogie produkty .

Zapewniamy naszym klientom konkurencyjne, bezpieczne i niezawodne produkty, rozwiązania i usługi w zakresie produkcji mebli, otwartą współpracę z partnerami i nadal tworzymy wartość dla klientów. K&J kładzie nacisk na ciągłe innowacje w zakresie potrzeb klientów i stale zwiększa inwestycje w badania podstawowe. Wierzymy, że bodziec o długiej kumulacji. Obecnie nasze produkty cieszą się wysoką renomą na rynku międzynarodowym i rówieśników. .

Założona w 2014 roku firma K&J osiągnęła swój cel podwajania co roku przez pięć lat ciężkiej pracy. W 2019 roku, w obliczu rosnącej siły roboczej i surowców, poważnej ochrony środowiska, wojen handlowych i globalnej depresji ekonomicznej, stale się rozwijamy i dążymy do osiągnięcia 100 milionów rocznych wyników. Są one nierozerwalnie związane z zaufaniem i wsparciem naszych klientów. Zawsze byliśmy zaangażowani w sprowadzanie chińskich mebli z kraju i ze świata. Obecnie mamy 100 pracowników i 30 oficerów. Głównym rynkiem jest Europa, Ameryka, Oceania. Firma obejmuje ponad 64 kraje i regiony. .

Przemysł meblarski jest jednym z reprezentatywnych gałęzi przemysłu lekkiego w Chinach. Chiny są obecnie największym producentem i eksporterem mebli na świecie i odgrywają ważną rolę w światowym eksporcie mebli. Do końca 2018 r. chiński przemysł meblarski osiągnął 6000 przedsiębiorstw powyżej wyznaczonego rozmiaru, głównie w Guangdong, Zhejiang, Fujian, Hebei i innych miejscach, tworząc pięć głównych branż produkcji mebli, głównie w delcie Rzeki Perłowej, delcie rzeki Jangcy, Morze Bohai, region zachodni i obszar północno-wschodni. Główna baza produkcyjna K&J znajduje się w Langfang City w prowincji Hebei. Jako centrum dystrybucji północnych mebli szklano-metalowych, wyjątkowa przewaga cenowa surowców sprawia, że nasze produkty są bardziej konkurencyjne. Wraz ze zróżnicowaniem potrzeb klientów i różnorodnością poszukiwanych produktów, nasza branża linii produkcyjnych rozwija się z roku na rok. Od początku tego roku budujemy fabrykę w Malezji, aby zapewnić naszym klientom większy wybór.

Naszą misją jest „Być zaufanym dostawcą dla globalnych nabywców”.

Dlatego, aby zapewnić lepszą obsługę klientom, w oprócz działu produkcji K&J Company posiada również dział projektowy, dział sprzedaży, dział merchandiserów, dział kontroli jakości itd.

Dział projektowy wyposażony jest w profesjonalnych projektantów produktów i kreślarzy CAD, którzy zapewniają wsparcie techniczne w zakresie rozwoju produktu i klienta przetwarzanie próbki.

W tym samym czasie profesjonalny zespół sprzedaży dokuje klientów, śledzi zamówienia klientów i śledzi postęp zamówienia, co gwarantuje dostawę na czas. Dział merchandiserów może dostarczyć dokumenty wymagane przez klienta oraz zapewnić obsługę posprzedażową szybko i dokładnie.

Doświadczony zespół QC przestrzega zasady „dobra jakość przynosi rozwój” i ściśle kontroluje jakość towarów. Aby klienci nie mieli zmartwień. Firma stworzyła również kanały reklamacyjne, mechanizmy dochodzeniowe i systemy rozliczalności. Firma będzie regularnie odwiedzać każdego klienta w celu zadowolenia z produktów i personelu firmy.

Aktywnie słuchamy uwag i sugestii klientów. Aby na czas wprowadzać poprawki i ulepszenia niezadowolonych aspektów. A także docenimy i wynagrodzimy pracowników, których docenią klienci. Ideę „klient na pierwszym miejscu” zawsze wdrażamy w naszą codzienną pracę

K&J to młody zespół, jesteśmy pełni wigoru, witalności i rozmachu. Przeciętny wiek zespołu sprzedaży to zaledwie 28 lat. Bycie młodym nie oznacza, że jesteśmy niedoświadczeni. Większość pracowników dołączyła do zespołu zaraz po ukończeniu studiów. Rozwijają się wraz z firmą i razem się rozwijają. Ze względu na młodość chętniej przyjmujemy świeże rzeczy, jesteśmy bardziej plastyczni, łatwiej komunikować się i koordynować.

Pracownicy są cennym kapitałem firmy i ważnym wkładem w zrównoważony rozwój firmy. Sukces każdej firmy jest nierozerwalnie związany z wkładem pracowników. Jednocześnie sukces i rozwój firmy sprzyja także realizacji osobistej wartości pracowników. Dlatego K&J zawsze trzymało się filozofii „zorientowanej na ludzi” i zapewniało scenę dla zmagań. Oceniamy pracowników z wkładem odpowiedzialności i zapewniamy pracownikom platformę do globalnego rozwoju i dialogu ze światem, aby młodzi ludzie mieli możliwość wzięcia na siebie odpowiedzialności i szybkiego rozwoju, a ci pracownicy osiągnęli rozsądne zyski i doświadczenie godne życia wspomnień poprzez osobiste wysiłki.

Wierzymy, że tylko jedna firma może rozwijać się w sposób dynamiczny, harmonijny i uporządkowany, jest naprawdę troskliwa w rzeczywistych działaniach, dająca pracownikom poczucie przynależności i zapewniająca szeroką platformę rozwoju pracowników wartości osobiste. Dlatego zawsze trzymamy się koncepcji „aktywnej, różnorodnej, otwartej” talentów i budujemy mechanizm zarządzania talentami dla firmy i pracowników, aby „stworzyć sytuację, w której wszyscy wygrywają”. Zachęcamy wszystkie rodzaje talentów do wnoszenia jak najlepszego wkładu i uzyskać jak najlepszy zwrot w najlepszym czasie i najlepszej pozycji.

K&J dbając o własny rozwój, aktywnie bierze również odpowiedzialność społeczną. Przez cały czas łączyliśmy podstawowe wartości, odpowiedzialność biznesową i odpowiedzialność społeczną firmy. Skupiamy się nie tylko na własnym rozwoju, ale także aktywnie przyczyniamy się do rozwoju społeczeństwa i koncentrujemy się na grupach wrażliwych. Firma utworzyła specjalny fundusz miłości, aby regularnie wspierać biedne dzieci i regularnie odwiedzać osoby starsze, które są samotne. W ten sposób możemy wnieść do społeczeństwa odrobinę władzy. Patrząc w przyszłość, będziemy nadal ciężko pracować, aby tworzyć korzyści ekonomiczne dla społeczeństwa, jednocześnie zwracając uwagę na rozwój społeczny.

Jednocześnie szanujemy również osoby, które są z nami związane, w tym klientów, pracowników, partnerów, dostawców itp. ,I traktujemy uczciwość jako cel rozwoju firmy, „uczciwość” i „zaufanie” za podstawę, dążenie do doskonałości, ciągłe doskonalenie i innowacje, osiągnięcie sytuacji korzystnej dla obu stron między firmą a klientami.

Wizja K&J jest posiadanie tysiąca „hardcore'owych fanów”.

Obecnie mamy ponad 180 klientów na całym świecie. Rośniemy razem. Nikt nie może przybyć w przyszłość sam. Firma K&J odważnie posuwa się naprzód z klientami, pracownikami, dostawcami i innymi interesariuszami, bez względu na to, z czym się spotkasz. Zawsze będziemy podążać za głosem serca, pamiętać o misji i wspólnie realizować naszą piękną wizję.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek