K LINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


K LINE

Producent: K Line

Liebot to obecnie dobrze znana marka na włoskim rynku okiennym. Ta francuska firma, która przybyła do Włoch 3 lata temu, gdy jej reputacja była już zasadniczo solidna we własnym kraju pochodzenia, wsparła dyfuzję okien Vetrex PVC w „Bel Paese”, dając powiew świeżego powietrza i nowości dla branży . Dzięki niepowstrzymanej żyznej żyle, Liebot niedawno zaprezentował nowy i wyjątkowy produkt: Drzwi Hybrydowe, produkowane przez Vetrex.

K•LINE, francuskiego lidera z bogatym, dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Przybycie K•LINE do Włoch dowodzi, że tożsamość francuskiej Grupy staje się coraz bardziej międzynarodowa i zaczęła już penetrować rynek europejski.

Le group Liebot, kierowana przez Prezesa Pana André Liebota i Dyrektora Generalnego Pana Bruno Légéra , od lat cieszy się zainteresowaniem międzynarodowego przemysłu produkcją okien i fasad, dzięki wybitnej zdolności do wytwarzania zarówno pojedynczych sztuk o dowolnym rozmiarze i materiale, jak i dużych ilościach na skalę przemysłową. Wysoka jakość produktów, zapewniona przez niezwykle wydajną produkcję i wykorzystanie wartościowych materiałów, zapewnia obroty na poziomie ponad 550 mln € i plasuje Grupę na trzecim miejscu w rankingu producentów okien.

Doświadczenie, jakość, tożsamość: to to jest to, z czego składa się Liebot. Żadna z tych pojedynczych cech nie mogłaby istnieć bez drugiej. Doświadczenie zdobyte przez lata pracy wszystkich pracowników tej dużej grupy, od menedżerów po techników, przyczyniło się do stworzenia niezrównanych produktów najwyższej jakości, zbudowanych z historii, piękna, umiejętności technicznych i pasji. Tożsamość, trzeci element: bez osobistego śladu i personalizacji produktów Liebot nie mógłby stać się grupą taką, jaka jest teraz: wielka rzeczywistość mająca w swoim rdzeniu rodzinę, złożona z ludzi współpracujących ze sobą, aby odpowiadać na ludzkie potrzebyLiebot ma znaczącą przeszłość i teraźniejszość, a także świetlaną przyszłość. Jedno jest pewne: Liebot jest – i zawsze będzie – synonimem innowacyjnej siły, pomysłów i stylu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek