JUSTIME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 309 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 309 elementów

JUSTIME

Producent: Justime

Justtime to tajwańska marka premium dla baterii, pryszniców i akcesoriów łazienkowych. Laureat wielu międzynarodowych nagród za wzornictwo – produkty naszej marki symbolizują elegancki, a jednocześnie funkcjonalny design, innowacyjną technologię i najwyższą jakość. Firma z dumą i radością obsługuje swoich klientów od 1976 roku, przenosząc poziom komfortu klientów na zupełnie inny poziom.

Historia firmy zaczęła się jeszcze wcześniej, kiedy młody i pełen entuzjazmu Michael Pan postanowił założyć produkcję ceramiki łazienkowej obiekt do tworzenia lepszych i czystszych przestrzeni życiowych. Michael założył firmę Shengtai Brassware Co., LTD (która stała się znana jako ST-Group), aby dostarczać na rynek te towary.

Marka JUSTIME została stworzona później przez młodszego brata Michaela, Chinger Pan, który miał wizję funkcjonalnych, a jednocześnie pięknych projekt produktu. Dziedzictwo architektury i wzornictwa Tajwanu i starożytnych Chin jest żywe w każdym produkcie JUSTIME, który tworzymy dzisiaj.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek