JUNCTION FIFTEEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

JUNCTION FIFTEEN

Producent: Junction Fifteen

Junction Fifteen tworzy nagradzane, innowacyjne i współczesne meble pełne charakteru i zabawnego uroku dla rynku mebli kontraktowych i domowych.

Z siedzibą w Northamptonshire UK, znanym również ze swojego dziedzictwa w produkcji butów, Junction Fifteen korzysta z wielu tradycyjnych producentów w swojej pracowitości. ustawienie hrabstwa z doskonałym efektem. Junction Fifteen jest dumne z tego, że jest Brytyjczykiem i zachęca do korzystania z brytyjskich zasobów, materiałów i produkcji.

Kolekcja jest wytwarzana przy użyciu wysokiej jakości zrównoważonych materiałów i lokalnego rzemiosła. Kluczowym materiałem i motywem przewodnim kolekcji jest stal rurowa, uniwersalny materiał idealny do tworzenia mocnych struktur o płynnej formie. Wszystkie elementy są produkowane seryjnie, aby zapewnić najwyższą jakość każdego produktu. „Nasze elementy świętują wszechstronność rur stalowych, a pozornie złożony, dynamiczny układ Olly Stool stanowi zestawienie z prostymi i eleganckimi, czystymi liniami Stem Stool i FL513”. W maju 2014 Junction Fifteen otrzymało wysoko ceniony Znak Gildii Projektantów za ich Olly Stołek. Design Guild Mark nagradza pracę najlepszych brytyjskich projektantów mebli pracujących w produkcji seryjnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek