JUMBO BAG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

JUMBO BAG

Producent: Jumbo Bag

Stworzona w 2009 roku marka Jumbo Bag ugruntowała swoją pozycję kluczowego lidera w dystrybucji puf i gigantycznych poduszek. Dzięki francuskiemu wzornictwu, niemieckiej produkcji, marka ewoluuje i odnawia się przez wszystkie sezony. Jumbo Bag oferuje od 2014 roku, oprócz kompletnego katalogu, gamę drukowanych gigantycznych poduszek, gigantyczną pływającą poduszkę The Swimming Bag, która jest bestsellerem w kolekcji. Niezbędny dodatek modnej dekoracji, torba Jumbo pasuje do nastroju. Dzięki wodoodpornemu zdejmowanemu pokrowcowi, dostępnemu w szerokiej gamie kolorystycznej, jest to świetna wartość dla Twojego komfortu i designu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek