JOVER+VALLS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

JOVER+VALLS

Producent: Jover+Valls

JOVER+VALLS to hiszpańska pracownia wystroju wnętrz, w której uczciwość i kunszt łączą się, aby tworzyć wyjątkowe meble.

Produkowane w Hiszpanii przy użyciu tradycyjnych technik i know-how, JOVER+VALLS rzuca wyzwanie rzemiosłu, wprowadzając innowacje i nowe interpretacje.

Łączenie starannie wyselekcjonowanych materiałów z innowacyjnym skręcaniem, spawaniem i wykończeniami, tworząc niepowtarzalne elementy, które są odzwierciedleniem osobowości marki.

Meble Jover+Valls to nie tylko połączenie uczciwych i dobrze dobranych materiałów, ale także pasje jej założyciela i ideały.

JOVER+VALLS harmonijny sposób pracy jest wzmacniany przez godne zaufania relacje ze swoimi partnerami, które zapewniają im najwyższej jakości materiały i bieżące aktualizacje branżowe. To zaufanie znajduje odzwierciedlenie również w ich klientach, dostarczając niezawodny produkt, który zapewnia doskonałą satysfakcję klienta.

JOVER+VALLS ma na celu stworzenie nowoczesnego, ponadczasowego produktu, który będzie się starzeć z wdziękiem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek