JORI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 110 elementów

JORI

Producent: Jori

JORI, założona w 1963 roku, to belgijska firma specjalizująca się w wysokiej jakości i nowoczesnych skórzanych meblach do siedzenia. Firma płynnie łączy zaawansowaną technologię i nowoczesny design, aby zagwarantować swoim klientom najwyższy możliwy komfort. Ponadto JORI współpracuje z renomowanymi projektantami, takimi jak Jean-Pierre Audebert, Christophe Giraud, Verhaert New Products & Services, Pocci+Dondoli, David Fox, Hugo de Ruiter i Cuno Frommherz, którzy reprezentują ponadczasową jakość projektowania

za „Komfort psychiczny”. „Mental Comfort” oznacza wyjątkowy świat, świat nieograniczonego komfortu, w którym design i jakość tworzą wszechświat, w którym ciało może się relaksować bez końca. Prawie wszystkie modele są dostępne w różnych wysokościach siedzisk, głębokościach siedzisk i wysokościach oparcia z wieloma wbudowanymi funkcjami, które pozwalają użytkownikom w pełni dostosować komfort siedzenia do własnych wymagań. Najbardziej postępowa technologia i najnowocześniejszy design mają znaczenie tylko wtedy , gdy służą wyłącznie poprawie komfortu siedzenia. Kierując się tą filozofią, JORI pozostaje „twoim innowacyjnym partnerem w zakresie siedzeń wysokiej klasy”.

Wynikiem tych poszukiwań jest gama współczesnych siedzeń i sof wyraźnie noszących DNA JORI: wyrafinowany design połączony z nieograniczonym komfortem siedzenia dostosowanym wiodących projektantów i wykonane z ekskluzywnej jakości skóry lub tkaniny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek