JOLLY MEC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

JOLLY MEC

Producent: Jolly Mec

Jolly Mec zaczyna się od intuicji Emilio Manenti, jej założyciela, umieszczenia kominka w centrum domowego systemu grzewczego. W 1968 roku wprowadzono kominek zdolny do ogrzewania wszystkich grzejników. Firma skonsolidowała plany stworzenia kompletnych systemów wokół kominka lub pieca, które mogłyby ogrzewać cały dom, niezależnie lub zintegrowane z innymi źródłami ciepła. Ogromna uwaga poświęcona projektowaniu produktu i fazom testowym, wraz ze szkoleniem na najwyższym poziomie zaangażowanych techników, uczyniła Jolly Mec liderem w produkcji kominków, pieców i kompletnych domowych systemów grzewczych na biomasę.Spojrzenie w przyszłość Dynamiczny, wykwalifikowany i stale szkolony zespół, zbudowany na tradycyjnych zasadach, ale nastawiony na innowacje: Jolly Mec to i wiele więcej. Międzynarodowe powołanie, ciągłe aktualizacje i znaczące inwestycje w badania i rozwój: Jolly Mec koncentruje się na ciągłych eksperymentach mających na celu ciągłe doskonalenie. Dziś Jolly Mec, ze swoimi produktami „Made in Italy” jest synonimem wysokiej jakości, maksymalnej wydajności i stylowego wzornictwa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek