JOLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

JOLI

Producent: Joli

Joli jest pomysłem belgijskiej firmy Ghekiere Industries. Od momentu powstania, czyli od 1996 roku, Joli specjalizuje się w produkcji mebli metalowych, aluminiowych i ze stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości krzeseł, zarówno dla detalistów jak i hurtowni. Joli produkuje stoły, krzesła i szafki, które spełniają aktualne standardy materiałów i stabilności, a wszystko to zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu. Ponadto na zamówienie oferujemy również meble na zamówienie. Dzięki szerokiej gamie wykończeń w różnych stylach, dbałości o szczegóły i wyczulenia na najnowsze trendy rynkowe, Joli udaje się oferować projekty, które są jednocześnie ponadczasowo nowoczesne i modne.

in + out

Joli nie lubi rozróżnienia między meblami do wnętrz i na zewnątrz. Dzięki wszechstronnej funkcjonalności i oryginalnemu wzornictwu nasze meble znajdują swoje miejsce zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Ponownie, jego trwałe właściwości zapewniają, że jest łatwy w utrzymaniu i odporny na różne rodzaje pogody. Nowoczesny charakter naszych współczesnych mebli bez trudu łączy elegancki design z ciepłą przytulnością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek