JOKODOMUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


JOKODOMUS

Producent: Jokodomus

JOKODOMUS, prowadzony przez Josi Kostę, tworzy ruchome szafki kuchenne do użytku na zewnątrz i wewnątrz.

Kuchnie zewnętrzne JOKODOMUS mogą wytrzymać żywioły. Wyposażone są w najwyższej jakości komponenty, które pozwalają cieszyć się przyjemnością gotowania, jedzenia i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu w ogrodzie, na tarasie czy w strefie basenowej.

Moduły wewnętrzne JOKODOMUS pozwalają rozszerzyć funkcjonalność istniejącego kuchni, dodając odrobinę personalizacji, która robi różnicę. Każdy moduł można dowolnie przemieszczać, dzięki czemu będzie tam, gdzie go potrzebujesz, kiedy go potrzebujesz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek