JMS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów

JMS

Producent: JMS

Morecontract to młoda i dynamiczna marka zintegrowana z grupą JMS, specjalizująca się w produkcji krzeseł i stołów. Projekt marki M+re Contract rozpoczął się w 2007 roku w celu zacieśniania więzi handlowych z naszymi klientami, rozwijania nowych kontaktów międzynarodowych i adresowania go do sektora Contract. Cenne know-how JMS było główną bazą w rozwoju i wzroście marki.

To, co wyróżnia produkty M+re Contract od innych to opracowanie koncepcji, ponadczasowy design, wysoka szczegółowość i konkurencyjność na rynku . Są to doskonałe argumenty, które oferujemy w kilku kolekcjach współczesnych mebli do renowacji kawiarni, barów, klubów, hoteli, restauracji itp. Efektem tego projektu, związanego z wieloma renomowanymi światowymi partnerami dostawczymi, jest wzrost nasze rynki eksportowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek