JESSE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

JESSE

Producent: Jesse

W Jesse wartości Made in Italy łączą się z wyraźnie międzynarodowym duchem. Produkcja jest w 100% wykonana we Włoszech, w tym samym miejscu, w którym firma została założona na początku XX wieku i gdzie zawsze znajduje się siedziba główna, fabryka i salon wystawowy. Inspiracja czerpie jednak z pomysłów pochodzących z największych europejskich i amerykańskich miast.

Sposób, w jaki pracujemy z dbałością o szczegóły, elegancja i nowoczesność jest podstawą naszego rozwoju. Zdecydowaliśmy się być globalni i międzynarodowi również w dystrybucji, dlatego jesteśmy obecni z licznymi salonami na całym świecie i flagowymi sklepami, zwłaszcza w USA.

EWOLUCJA: 100 lat historii.

Nasza historia zaczyna się w latach 20-tych wraz z produkcją mebli dla szkół, pierwszy wtedy. W latach 50-tych staliśmy się jednym z wiodących włoskich producentów mebli domowych, a po osiągnięciu krajowego szczytu w latach 70-tych zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasze rynki na Europę.

Od tego czasu rozpoczęliśmy nasze kontakty z kluczowymi europejskimi liderami wzornictwa i , zrealizowanym w latach 90-tych na eksport naszych mebli do Stanów Zjednoczonych. W 2008 roku stworzyliśmy nowy showroom w siedzibie firmy. Dziś mamy klientów na całym świecie, szczególnie na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii.

LUDZIE: Rodzina bez granic.

Firmy tworzą ludzie: my, którzy zawsze byliśmy Rodziną, dobrze o tym wiemy . I to Rodzina nadal prowadzi firmę noszącą jej imię. Rosnąca rodzina, obejmująca setki pracowników i partnerów na całym świecie. Życzliwość, urok, kreatywność to wspólne wartości tych, którzy żyją i reprezentują Jesse. Wierzymy w pracę zespołową i spotkania. Tu rodzą się nowe pomysły.

jesse-we-are

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek