JEE-O

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 251 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 251 elementów

JEE-O

Producent: Jee-O

Kreatywny mózg stojący za JEE-O, projektantem koncepcji i produktu, Lammertem Moermanem, ma na myśli tylko jedno życzenie. Pozwól światu poczuć DNA JEE-O. Niech bon vivants na całym świecie doświadczy niesamowitego uczucia JEE-O i zapoznaj się z doświadczeniem kąpieli i kąpieli w nieskończonej atmosferze. Lammert Moerman tworzy produkty ze spokojem, spokojem i przestrzenią dla ciała i umysłu, zawsze w atmosferze funkcjonalnego luksusu.

JEE-O jest orzeźwiający i ambitny, ekskluzywny i ekstrawertyczny, twardy i odważny. Wszystkie linie produktów charakteryzują się solidną i mocną konstrukcją, zawsze wyróżniającą się prostotą. Wygląd, który mówi sam za siebie. JEE-O reprezentuje osobisty, świadomy wybór w ramach nowoczesnej interpretacji czasu wolnego. Odpowiadając na rosnącą potrzebę samorozwoju i wyróżniający się designem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek