JARDINICO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 122 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 122 elementów

JARDINICO

Producent: Jardinico

Niektórzy lubią umieszczać rzeczy w centrum uwagi, my wolimy oferować Ci cień i przytulność... Od ponad 10 lat drugi oddział JARDINICO oferuje produkty przeciwsłoneczne o nowoczesnym wzornictwie, w połączeniu z delikatnymi tkaninami i łatwymi w obsłudze systemami. Nasza pełna gama ekskluzywnych parasoli ogrodowych, poparta wyjątkową ofertą innowacyjnych akcesoriów ogrodowych sprawia, że każdy taras jest wyjątkowy. Jako wykończenie możesz dokonać wyboru z naszej szerokiej gamy wazonów, świec i lamp do salonu. Zamieniają przestrzeń na zewnątrz w przytulne miejsce do siedzenia i relaksu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek