JAQUAR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

JAQUAR

Producent: Jaquar

Założona w 1960 roku, firma Jaquar Group została zbudowana na platformie najwyższych standardów jakości, estetyki oraz z zamiarem przekraczania oczekiwań klientów.

Dziś Jaquar Group obsługuje segmenty łazienek premium i luksusowych, oferując marki Jaquar i Artize odpowiednio dla budynków mieszkalnych i komercyjnych sektorów na całym świecie jako punkt docelowy dla wszystkich produktów łazienkowych.

Grupa Jaquar to szybko rozwijająca się, zdywersyfikowana firma „Complete Bathroom Solutions” z obrotem 0,50 miliarda (USD) w latach 2019-20.

Grupa Jaquar jest jedna z najszybciej rozwijających się firm łazienkowych na świecie, obecna w ponad 60 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Pacyfiku oraz w Afryce.

Jaquar Group ma siedzibę w regionie stolicy (Indie) w jedynym w swoim rodzaju przyjazny dla środowiska „Net Zero Building” rozłożony na rozległej powierzchni ponad 48 000 mkw. Budynek otrzymał ocenę LEED Platinum Certified przez United States Green Building Council (USGBC), najwyższy poziom certyfikatu zielonego budynku przyznanego budynkowi.

Zgodnie z misją firmy polegającą na dostarczaniu niezrównanych produktów łazienkowych, Grupa Jaquar posiada 6 najnowocześniejszych jednostek produkcyjnych o powierzchni 329 000 mkw., wyposażonych w nowoczesne maszyny i procesy.

Grupa Jaquar zatrudnia dziś ponad 10700 pracowników na całym świecie. Oddana najlepszej w swojej klasie obsłudze klienta, Jaquar Group zatrudnia obecnie 1200 doświadczonych techników serwisowych

Zgodnie z globalną certyfikacją jakości, zakład produkcyjny Jaquar Group to zakład produkujący zero odpadów, który codziennie przetwarza 500 000 litrów wody i 4221 ton mosiądzu poddawanego recyklingowi rok. Przyjmując zieloną filozofię, elektrownia Jaquar wytwarza 6,23 MW energii słonecznej

Grupa Jaquar tworzy ekskluzywne salony wystawowe na całym świecie. Obecnie istnieje 16 salonów Jaquar World w różnych krajach, można je znaleźć w Londynie, Mediolanie, Moskwie, Leeds, Brunei, Kuala Lumpur, Seulu, Singapurze, Dhace, Dubaju, Rijadu, Kuwejcie, Maskacie, Addis Abeba, Kinszasie, Dar es Salaam (Tanzania) i Kampala (Uganda), Johannesburg, z planami otwarcia kolejnych w lokalizacjach geograficznych na całym świecie.

Grupa Jaquar obsługuje różne segmenty przemysłu łazienkowego z różnymi markami dla sektorów mieszkaniowych, handlowych i hotelarskich:

- Marka Artize dla segmentu Luxury

- Marka Jaquar dla segmentu Premium

Podejście firmy do estetycznego projektowania zdobyło kilka wyróżnień, takich jak IF Awards (Niemcy), Plus X (Niemcy) Good Design (USA i Japonia), Elle Décor International Award, Red Dot & German design award (Niemcy).

Artize – luksusowa marka łazienkowa

Artize, luksusowa marka łazienkowa z Grupy Jaquar, to doskonałe połączenie unikalnych projektów, minimalistycznych kształtów i drobiazgowych wykończeń, które wyznaczają nowe standardy w redefiniowanie pejzażu luxu ry łazienki. Jest to artystyczna reprezentacja wyjątkowego kunsztu i precyzji, która trafia do koneserów z całego świata, którzy szukają inspirujących projektów w swoich łazienkach.

Gdzie świat wszystkich produktów łazienkowych opiera się na nauce funkcji i formy, Artize, jak sama nazwa wskazuje, to Made sztuki. Sztuka ma zdolność naginania rzeczy, które większość ludzi postrzega jako linię prostą, jest wyrazem wolności i właśnie dzięki tej wolności narodził się Artize.

Jaquar – marka łazienkowa Premium

Wiodąca globalna marka super znana doskonałość w zakresie innowacji i technologii. Najwyższe standardy wykonania w połączeniu z najpiękniej zaprojektowaną estetyką zapewniają światowej klasy produkty do trudnych warunków. Doskonałe połączenie ergonomicznych kształtów, współczesnego stylu i starannego wykończenia.

• Pięknie zaprojektowane produkty

• Najnowocześniejsze technologie

• Kompletne rozwiązania łazienkowe

• Światowej klasy produkty do trudnych warunków

• Szeroka gama (głębokość i szerokość)

• Doskonała, wydajna, najszersza sieć serwisowa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek