JANUA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

JANUA

Producent: Janua

Marka JANUA istnieje od 2005 roku. Od tego czasu nasza pasja do rzeczywistości przyświecała naszym działaniom. Filozofia naszej firmy nie jest skrępowana zasadami – opiera się na wartościach. Meble JANUA nie podążają za trendami

ponadczasowość wznosi je ponad przeciętność. Historia naszego rzemieślniczego biznesu to historia sukcesu: Nasza kolekcja nie jest dostępna u każdego detalisty - ale z pewnością znajdziesz ją w 300 najlepszych lokalizacjach w Europie.

W ciągu ostatnich dwunastu lat nadal się rozwijamy. Dynamicznie, ale ze spokojną ręką. Nie musimy Cię przekonywać o naszej jakości i trwałości – nasze meble przemawiają za nami. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci byli nie tylko zadowoleni, ale pełni entuzjazmu – i to nie tylko w krótkim okresie. Ciągły rozwój, coraz bardziej wszechstronny asortyment i przyciągające wzrok innowacje charakteryzują żywy rozwój JANUA do dnia dzisiejszego. Dzieje się tak dzięki ponad 50 pracownikom i niezależnym współpracownikom, którzy dokładają wszelkich starań, aby swoim bezgranicznym pragnieniem stać się fanem każdego klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek