JANSEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

JANSEN

Producent: Jansen

Firma Jansen ma trzy główne działy. Building Systems opracowuje profile do okien, drzwi i fasad

Steel Tubes specjalizuje się w rurach stalowych do różnych zastosowań przemysłowych

Plastic Solutions produkuje rury z tworzyw sztucznych do różnych zastosowań, od transportu wody po zastosowania geotermalne. Założona przez Josefa Jansena w 1923 roku w szwajcarskim mieście Oberriet, Jansen zaczynała jako firma rzemieślnicza i przekształciła się w nowoczesne, międzynarodowe przedsiębiorstwo high-tech. Historia firmy Jansen pokazuje, jak firma zawsze skupiała się na swojej specjalistycznej wiedzy w zakresie materiałów, aby tworzyć konfigurowalne rozwiązania oparte na potrzebach użytkowników. Jansen dąży do oszczędzania zasobów i ochrony klimatu poprzez efektywność energetyczną, lekką konstrukcję i wykorzystanie materiałów nadających się do recyklingu. Poleganie na firmie Jansen oznacza wybór partnera z głęboką świadomością swojej misji.

Jansen: profile i systemy do drzwi i okien Linia Building System oferuje szeroką gamę systemów do drzwi, okien, fasad oraz systemów harmonijkowych i przesuwnych. Systemy drzwiowe umożliwiają klientom wybór pomiędzy systemami izolowanymi, nieizolowanymi, ognioodpornymi, dymoszczelnymi, antypanicznymi, antywłamaniowymi, kuloodpornymi i antyzgnieceniowymi. Ta gama opcji daje użytkownikom możliwość wyboru najlepszych rozwiązań do ich potrzeb. System drzwi antywłamaniowych Janisol 2 nadaje się szczególnie do budynków o dużym natężeniu ruchu, takich jak centra handlowe, szkoły, szpitale i lotniska, ponieważ zaokrąglone profile półskorupowe minimalizują potencjalne ryzyko obrażeń na drugiej krawędzi zamykania.

Systemy okienne mogą być izolowane , nieizolowane, antywłamaniowe, kuloodporne lub wykonane z drewna/metalu CONNEX. Okna ze stali i stali nierdzewnej Janisol, dostępne z naświetlami, oknami łukowymi lub rozszerzonymi przeszkleniami, nadają charakterystycznego charakteru ich zabudowie.

Nadają się do budynków prywatnych i użyteczności publicznej, systemy harmonijkowe i przesuwne występują również w wersji ocieplonej, nieocieplonej i antywłamaniowej. wersje chronione, które mogą otwierać się zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz. Drzwiom podnoszono-przesuwnym Jansen przypisuje się redefinicję przestrzeni życiowej. System opracowany dla dużych otworów zapewnia ciągłość przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej. Istnieje możliwość wykonania dużych okien o smukłych profilach z różnych materiałów, aby dostosować się do różnych kontekstów mieszkaniowych

są również pozbawione progów, co eliminuje bariery architektoniczne.

Systemy Jansen do elewacji stalowych i aluminiowych Systemy elewacyjne oferują wybór systemów ocieplonych, oraz ochrona przeciwpożarowa, antywłamaniowa, kuloodporna i nietłukąca. System elewacyjny VISS firmy Jansen o wysokiej izolacyjności termicznej może być stosowany do każdego rodzaju nowego lub istniejącego budynku. Oprócz stali, systemy dostępne są również w wersji aluminiowej, dzięki współpracy firmy z firmą Schuco, specjalistami w zakresie aluminiowych systemów okienno-elewacyjnych.

Czy przeznaczone do nowych czy istniejących budynków, systemy Jansen wykorzystują tylko kilka modułowych i wszechstronnych elementów. Jednolitość wzorniczą i estetyczną projektów architektonicznych można zagwarantować bez poświęcania wysokiej jakości izolacji termicznej i akustycznej oraz ochrony przeciwpożarowej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek