JAIPUR RUGS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 438 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 438 elementów

JAIPUR RUGS

Producent: Jaipur Rugs

Jaipur Rugs to historia tysięcy wzmocnionych tkaczy. Integrując obecne projekty z pożywieniem naszych społeczności, dywaniki Jaipur zapewniają nie tylko dywan, ale także błogosławieństwo rodziny. Jaipur Rugs oferuje wyselekcjonowaną linię współczesnych do przejściowych i eklektycznych dywanów, ręcznie robionych na wiejskich obszarach Indii.

Jaipur Rugs współpracuje z blisko 40 000 rzemieślników w 600 wioskach w Indiach, zapewniając rodzinom zrównoważone środki utrzymania na progu ich drzwi. Każdy z naszych dywanów przechodzi przez 180 rąk, doskonaląc ponadczasową sztukę ręcznie robionych dywanów.

Kontynuujemy współpracę z ponad 2500 kobiecymi przędzarkami z Bikanera, aby przędzić włóczkę na prymitywnej 'charkha', świadomie nie zastępując setek ręcznie- wirujące prace z maszynami.

Nasze projekty opierają się na zrozumieniu przestrzeni życiowej i inteligentnej funkcjonalności. Konsument Jaipur Rugs nie tylko posiada dzieło sztuki, po którym może chodzić, ale także łączy się z emocjami tkaczy przepojonych każdym węzłem. Każdy dywan wnosi do miast historie swojego tkacza i wiąże życie oddolne z miejskimi konsumentami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek