IWISHYOU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IWISHYOU

Producent: Iwishyou

IWISHYOU to pomysł biznesmena Dario Roselli, założyciela Affreschi & Affreschi, firmy rzemieślniczej, która od samego początku wyróżniała się swoim powołaniem do wysokiej dekoracji i która przyczyniła się do napisania historii Made in Italy, dzięki stworzeniu elastycznej ściany. Ten produkt rozsławił firmę na całym świecie w dziedzinie tapet, a dziś, odrzucona w naprawdę oryginalny sposób, staje przed nowym wyzwaniem: dozownikiem odświeżaczy powietrza.

IWISHYOU: kiedy zapach do domu staje się obiektem projektowania.Eleganckie zapachy do domu zamknięte w drogocennych pudełkach: IWISHYOU zaczyna od reinterpretacji luksusowych opakowań. Okładki stają się wspaniałymi obrazami do powieszenia i zebrania. Projekty zostały stworzone przez światowej sławy artystów i projektantów. Materiały użyte do pokrycia pudełka i zapach sprawiają, że doświadczenie jest bardziej ekscytujące.

Współpraca IWISHYOU i Designers narodziła się dzięki innowacyjnemu i zrównoważonemu projektowi, ponieważ oprócz piękna i elegancji produktów, można je ponownie wykorzystać . Ten element od początku był bardzo doceniany, będąc coraz bardziej wyczulonymi na ten temat operatorami sektora.

Dzięki doświadczeniu tych, którzy od lat kreują nowe trendy w mieszkaniu w domu, Iwishyou lokuje się w kategoria luksusowych akcesoriów meblowych, podkreślona umiejętnościami rzemieślniczymi firmy produkcyjnej, wysokim poziomem użytych materiałów i dbałością o szczegóły.

Materiały Głównymi bohaterami są naturalne elementy, takie jak marmur karrarski, gips i trawertyn rzymski w mieszance materiałów o długiej włoskiej tradycji. Rezultatem jest naturalna powierzchnia, która przywodzi na myśl starożytne freski i która z jednej strony podkreśla estetykę unikalnych mebli, a z drugiej strony nadaje wyrafinowanej tożsamości przestrzeni.

IWISHYOU to zmysłowa ścieżka

Element zaskoczenie zaczyna się, gdy zdejmiesz pudełko z torby na zakupy i powoli odsłania projekt wybrany dla Twojego domu przez osobę, która podarowała Ci prezent. Ze zdumionym wyrazem twarzy, zaintrygowany, zadajesz sobie pytanie o zawartość opakowania. Po otwarciu pudełka odnajdujesz domowy zapach w połączeniu z okładką w całej okazałości. Swoją uwagę dzielisz między okładkę a zapach do domu, bo od samego początku masz ochotę mieć dwa prezenty w jednym, prawdziwe przedmioty designu. IWISHYOU to mieszanka emocji, które przeżywasz za każdym razem, gdy w powietrzu unosi się zapach każdego domowego perfum.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek