ITP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ITP

Producent: ITP

ITP jest młodą i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją wykończeń wnętrz, firmą założoną przez operatorów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży sufitów podwieszanych i paneli oraz dostarczającą najnowocześniejsze i niezawodne rozwiązania dla branża budowlana i dekoratorzy wnętrz. ITP oferuje szeroką gamę produktów i wykończeń, które zaspokajają wymagania całego rynku: od standardowych sufitów podwieszanych do zastosowań przemysłowych i handlowych po najwyższej klasy sufity podwieszane do prestiżowych zastosowań. Strategiczne badania rynku, ciągłe poszukiwania nowych technologii i zoptymalizowana produkcja sprawiają, że ITP jest firmą wysoce innowacyjną, gwarantującą dostawy na dużą skalę w konkurencyjnych cenach, jak również produkcję produktów specjalnie dostosowanych do wymagań dekoratorów wnętrz. Nieustanne dążenie firmy do innowacyjności i jakości pozwala oferować na rynku funkcjonalne systemy modułowe zgodne z najnowocześniejszymi stylami

wszystkie systemy są dostarczane w komplecie z konstrukcjami i akcesoriami oraz testowane zgodnie z normami europejskimi. Szeroka wiedza ITP na temat produktów, poparta technicznym know-how i umiejętnością rozwiązywania wszelkiego rodzaju problemów logistycznych oraz dobrze zaopatrzony magazyn sprawiają, że firma ta jest idealnym partnerem dla dekoratorów wnętrz, sprzedawców detalicznych i firm z tej branży.

produkty poparte technicznym know-how i umiejętnością rozwiązywania wszelkiego rodzaju problemów logistycznych oraz dobrze zaopatrzony magazyn sprawiają, że firma ta jest idealnym partnerem dla dekoratorów wnętrz, sprzedawców detalicznych i firm z tej branży.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek