ITALPROFILI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ITALPROFILI

Producent: Italprofili

Jesteśmy innowatorami od zawsze. Wynaleźliśmy i opatentowaliśmy wiele naszych produktów. Założona w 1976 roku z ważnego doświadczenia w branży hydroizolacji bitumicznych, naszą wiedzę, zdobytą przez doświadczenie, przekazaliśmy z pokolenia na pokolenie. Znając z pierwszej ręki punkty krytyczne i problemy jesteśmy w stanie postawić się po stronie projektantów i warstw, dostarczając produkty, które mogą stać się również rozwiązaniami.

W każdym działaniu, projekcie i produkcie dokładamy wszelkich starań. Nasze materiały, technologie, procesy i projekty mają na celu jakość produkowanych przez nas akcesoriów stosowanych w budownictwie i renowacji. W centrum naszej codziennej pracy znajdują się fachowcy budowlani, a naszym celem jest pomoc w rozwiązaniach technicznych poprawiających efektywność budynków.

Włoski styl i talent Inspiracją dla nas było najpiękniejsze miasto na świecie, wyjątkowe pod względem swoją strukturę i architekturę, a my jesteśmy przez nią nieustannie stymulowani. Wenecja, zbudowana na wodzie i rozszerzająca się w górę, jest prawdziwym wyzwaniem. Każdy, kto został powołany do pracy, stanął na wysokości zadania i patrząc na dzisiejsze miasto można powiedzieć, że wyniki zapierają dech w piersiach. To właśnie mamy w naszym DNA, determinację, aby odnieść sukces i chęć stawienia czoła wyzwaniom, które wydają się niemożliwe.

Technologia, która Cię wspiera Badamy i projektujemy bezpośrednio, używając najnowszej generacji precyzyjnych wtryskarek. Kontrolujemy każdy etap rozwoju produkcji, od wyboru surowców po opakowanie. Dysponując działem produkcyjnym składającym się z ponad 100 form, nasze produkty budowlane nadają się do dachów płaskich i/lub spadzistych oraz do membran bitumicznych i syntetycznych PVC lub TPO, jak również samopoziomujące regulowane i stałe systemy nośne do podłóg podniesionych, akcesoria do hydroizolacji cementowych i fugi hydroizolacyjne. W budownictwie jesteśmy Twoim wsparciem.

Odporny na czasDzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu i wiedzy przebadaliśmy produkty odporne na działanie czasu i czynników atmosferycznych. Cały asortyment produkujemy wewnętrznie, ponieważ chcemy gwarantować produkty o wyjątkowych właściwościach użytkowych. Czas trwania to znak rozpoznawczy produktów Italprofili. Jesteśmy znani i doceniani za to.

Wysokiej jakości materiał Dobór surowców to punkt wyjścia do zapewnienia wyjątkowych i trwałych właściwości użytkowych produktów nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Używamy polimerów gruntowych

nie zawierają substancji toksycznych i w 100% podlegają recyklingowi, co pozwala na ostrożną utylizację do środowiska. Nie boimy się czasu, chcemy być przetestowani.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek