ITALPANNELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ITALPANNELLI

Producent: Italpannelli

Specjalizująca się w projektowaniu i produkcji paneli izolacyjnych wykonanych z blach stalowych i pianki poliuretanowej ekspandowanej lub wełny mineralnej, Italpannelli szybko osiągnęła wiodącą pozycję na poziomie europejskim.

Firma dysponuje sektorem inżynieryjnym, który jest w stanie zaprojektować i wykonać stal, prefabrykaty żelbetowe i lamelowo-drewniane.

Firma Specjalizująca się w projektowaniu i produkcji paneli izolacyjnych z blach stalowych i pianki poliuretanowej lub wełny mineralnej, firma Italpannelli szybko osiągnęła wiodącą pozycję na poziomie europejskim.

Na tym rynku coraz bardziej zróżnicowanej i konkurencyjnej dziedzinie, Italpannelli wyróżnia się tym, że jest kompletnym punktem odniesienia, a jednocześnie silnie zorientowanym na „zadowolenie klienta” i nieustanne poszukiwanie nowych propozycji zgodnie z zróżnicowane wymagania klientów.

Rozwiązania na zamówienie Każde pytanie ma dla nas właściwą odpowiedź. Italpannelli proponuje rozwiązania szyte na miarę, aby dostosować każdy panel do Twoich potrzeb.

Nie tylko w doborze materiałów: stal ocynkowana i malowana, aluminium, miedź, stal nierdzewna. Nie tylko w uzyskiwaniu dostępnych rozmiarów, różnych kształtów, ilości produktów, podpór i kolorów. Poza tym istnieje również szereg akcesoriów, które zostały przebadane w celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie zastosowania.

BARDZO DUŻY ZAKRES MOŻLIWOŚCI

Izolacyjność termiczna i względna oszczędność energii to podstawowe zalety wszystkich Asortyment firmy Italpannelli.

Własności izolacji (sztywnej pianki poliuretanowej) pozwalają na doskonałe parametry w zakresie izolacyjności termicznej, natomiast właściwości wełny mineralnej zapewniają izolację i izolację akustyczną ognioodpornych paneli ściennych i dachowych.

Italpannelli jest liderem w produkcji zakrzywionych paneli o promieniu 6 i 3,5 z izolującą pianką poliuretanową i wełną mineralną do prefabrykowanych dachów prefabrykowanych.

Panel Italcoppo jest przeznaczony do użytku w budynkach mieszkalnych i ma geometrię całkowicie podobną do blachodachówka klasyczna.

Doświadczenie i sukces Afirmacja firmy Italpannelli na coraz bardziej konkurencyjnym rynku to efekt synergii elementów między nimi:

Sieć sprzedaży made by ski zatrudnione osoby technicznie wyszkolone, doskonale znające produkcję, cenionych za swoją dyspozycyjność do udzielania decydujących porad, zamiast po prostu dostarczać dobrej jakości panele.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek