ITALGRANITI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

ITALGRANITI

Producent: Italgraniti

Italgraniti to włoska firma specjalizująca się w produkcji porcelany technicznej, należąca od 1994 roku do Grupy Italgraniti wraz z markami Impronta Ceramiche i Italstone. Italgraniti słynie na poziomie międzynarodowym z produkcji wysokiej jakości gresu porcelanowego używanego do podłóg na powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych o dużym natężeniu ruchu, zarówno w kontekście mieszkaniowym, jak i publicznym. Kluczem do sukcesu firmy jest doskonałość techniczna jej produktów, połączona z estetyczną perfekcją, która jest synonimem Made in Italy.

Katalog Italgraniti jest stale aktualizowany o nowe propozycje, które są w stanie przepowiadać trendy i oferować najnowocześniejsze rozwiązania. Wyjątkową jakość gresu porcelanowego gwarantuje zastosowanie wyselekcjonowanych i wyselekcjonowanych surowców, które w fazie prasowania miesza się z różnymi rodzajami minerałów, aby uzyskać efekt końcowy o niezwykłych właściwościach technicznych. Bazując na doświadczeniu zdobytym w dziedzinie okładzin, firma Italgraniti uruchomiła niedawno projekt, dzięki któremu stała się bohaterem również w sektorze mebli łazienkowych. ItalgranitiLIVE to nowa kolekcja szafek łazienkowych, umywalek, brodzików, które doskonale integrują się z gamą podłóg i wykładzin tej samej marki.

Mega, płyty XL firmy ItalgranitiKatalog firmy Italgraniti otwiera się na bogactwo rozwiązań i jest przeznaczony do spełniają każdą potrzebę, dzięki licznym efektom odtwarzanym przez płytki (drewno, marmur, kamień, metal, tkanina) oraz ich różnorodnemu przeznaczeniu (wewnątrz, na zewnątrz, elewacje wentylowane). linia z dużymi płytami, takimi jak format 160x320cm, uzupełniona modułami o niewielkich rozmiarach, dla maksymalnej swobody kompozycji. Duży format ogranicza występowanie fug, zapewniając powierzchnie o niesamowitym efekcie estetycznym. Marble Experience to kolekcja dużych płyt z gresu porcelanowego do podłóg i okładzin ściennych z efektem marmurkowym, które łączą innowację technologiczną i wyrafinowaną estetykę najcenniejszych marmurów, od Calacatta Gold po Sahara noir, od Statuario Lux po Orobico Grey.

Kolekcja Beige Experience oferuje efekt marmuru w ciepłych i delikatnych tonach, w czterech różnych odcieniach beżu i siedmiu efektach wykończeniowych. Różnorodność to jakość, która charakteryzuje również gamę formatów, z siedmioma różnymi rozmiarami płyt kwadratowych i prostokątnych, od największego formatu 160x320cm do najmniejszego 30x60c.

Kolekcja Metaline dostępna w formatach 160x320cm i 120x260cm to linia do okładzin ściennych i podłogowych z efektem metalicznym, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz oraz na elewacje. Idealnie pasuje do przestrzeni o stylu vintage lub industrialnym, jest dostępny w wykończeniach Plate, Steel, Zinc, Iron i Corten.

Wśród nowości 2020, kolekcje Silver Grain an Ceppo del Gré przewidują najbardziej aktualne trendy i mogą być połączone, aby uzyskać niezrównaną urodę. Dzięki efektowi dotykowemu i ogromnemu bogactwu cyfrowemu i chromatycznemu, płyty w tym układzie naśladują naturalne kamienie o różnych ziarnach, od najcieńszych do najbardziej szorstkich, w pięciu odcieniach kolorystycznych: białym, beżowym, szarym, ciemnoszarym i ciemnym. Ostatecznie, zawsze wśród produktów wprowadzonych na rynek w 2020 roku, kolekcja Lux Experience wyróżnia się reprodukcją siedmiu spośród najwspanialszych marmurów na 9 kwadratowych lub prostokątnych płytach, o formatach od dużego 160x320cm do wkładu 10x30.

Italgraniti Ściany, wykładziny łazienkowe z wysokimi rękami Italgraniti Wall to linia dedykowana do wykładzin łazienkowych z wysokimi rękami do celów mieszkalnych, kontraktowych i stref wellness. Wykonana z kamionki porcelanowej lub ceramiki białej pasty, linia prezentuje wiele stylów dekoracyjnych, od efektów trójwymiarowych, przez powierzchnie dotykowe, aż po eleganckie wykończenia w modnych kolorach. Kolekcja Nordic Stone Wall odwzorowuje kamień z Europy Północnej z Burlington, charakteryzujący się obecnością skamieniałości, marmurów, ziaren i żyłek marmurowych. Dostępna w trzech kolorach, Islands, Denmark i Norway, kolekcja oferuje różne wykończenia pasujące do wszystkich stylów.

Od płyt porcelanowych z efektem kamienia do innowacyjnego wykończenia w paski 3D z poziomymi paskami, które dodają współczesnego charakteru, aż po delikatną mozaikę 3D z retro urokiem wzorów tapet.

Wśród propozycji na rok 2020, Lux Experience Wall wyróżnia się powierzchniami, które czerpią inspirację z najbardziej wyrafinowanych marmurów przedstawionych w trójwymiarowych, teksturowanych modułach. Płytki ceramiczne z białą pastą w wersjach Marmo, Statuarietto i Pietra Grey są dostępne w prostokątnym formacie 32x96,2 cm i oferują wiele wykończeń, które zmywają ścianę z potężnym efektem wizualnym. Oprócz efektu kamienia, w katalogu dostępne są również wykończenia w postaci mozaiki i poziomych pasów 3D wraz z ozdobnym, tkanym wzorem dekoracyjnym rombo 3D. Kolejną nowością jest kolekcja Forme Bianche, trójwymiarowy projekt ceramiczny opracowany w dziesięciu białych prostokątnych modułach. Kolekcja otwiera się na różne style zdobnicze dzięki mnogości wykończeń i wzorów, które można w różny sposób łączyć, tworząc niepowtarzalne, szyte na miarę ściany. Forme Colorate to komplementarny projekt powierzchni ozdobionych wijącym się trójwymiarowym motywem w delikatnych pastelowych odcieniach oraz wzbogaconych jedwabistym i kryjącym wykończeniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek