ITALFIM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ITALFIM

Producent: Italfim

Italfim wyróżnia się spośród wszystkich innych producentów jakością swoich produktów i niezrównaną gamą półproduktów z siatki ekspandowanej, które spełniają wszelkie potrzeby w zakresie komponentów przemysłowych, filtracji i separacji. Italfim od kilkudziesięciu lat produkuje również siatkę ekspandowaną do celów architektonicznych. Innowacyjne osiągnięcia pozwoliły Italfim stworzyć siatkę używaną do licowania Złotego Skarbca w Departamencie Sztuki Islamskiej w Luwrze w Paryżu.

Wybierz Italfim. Profesjonalizm szyty na miarę

Potrzeby w zakresie filtracji przemysłowej są liczne i różnią się znacznie, żadne nie jest takie samo. Dzięki ogromnemu, wszechobecnemu doświadczeniu swoich zasobów ludzkich, Italfim jest w stanie zaspokoić każdą potrzebę swoich klientów, oferując dużą elastyczność w zakresie objętości oraz wyboru materiału i rodzaju siatki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek