ITALCEMENTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ITALCEMENTI

Producent: Italcementi

HeidelbergCement to jedna z największych na świecie firm produkujących materiały budowlane. Wraz z przejęciem włoskiego producenta cementu Italcementi, HeidelbergCement stał się numerem 1 w produkcji kruszyw, numerem 2 w cemencie i numerem 3 w betonie towarowym. Obie firmy doskonale się uzupełniają: z jednej strony ze względu na duże podobieństwa w obszarach produktowych i strukturach organizacyjnych, a z drugiej ze względu na odmienne zasięgi geograficzne bez większych nakładających się na siebie obszarów. W znacznie rozbudowanej grupie HeidelbergCement około 58 000 pracowników pracuje w ponad 3000 zakładach produkcyjnych w około 60 krajach na pięciu kontynentach.

Podstawową działalnością HeidelbergCement jest produkcja i dystrybucja cementu i kruszyw, dwóch podstawowych surowców do produkcji betonu. Nasza działalność na dalszych etapach obejmuje głównie produkcję betonu towarowego, ale także asfaltu i innych wyrobów budowlanych w niektórych krajach. Wraz z przejęciem Italcementi znacznie rozszerzyliśmy naszą działalność w zakresie handlu morskiego.

Produkcja cementu jest z natury energochłonna i surowcowa. Dlatego budujemy nasz długoterminowy sukces na zrównoważonych praktykach biznesowych. Obejmuje to zabezpieczenie dostępu do rezerw surowców, wydajne i innowacyjne procesy produkcyjne, rozwój nowych produktów oraz wykorzystanie alternatywnych surowców i paliw. HeidelbergCement zajmuje się również promocją bioróżnorodności w swoich miejscach wydobycia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek