ISOPLAM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ISOPLAM

Producent: Isoplam

Isoplam® jest jedną z wiodących firm we Włoszech w produkcji premiksów cementowych i powierzchni dekoracyjnych od 1979 roku. Wizję firmy można podsumować jednym słowem: Kreatywność. Koncepcja, która oznacza jakość, trwałość i ekstremalną personalizację. Od ponad 40 lat Isoplam pracuje nad uwydatnieniem kreatywnej duszy betonu, uczynienie z niego głównego bohatera projektów podłóg i powierzchni dekoracyjnych oraz przeniesienie jego współczesnego piękna do dowolnego kontekstu architektonicznego. Cement żywiczny Microverlay, Beton o niskiej grubości Skyconcrete z efektem nuvolato, Posadzki weneckie o niskiej grubości Terrazzoverlay to najbardziej zaawansowany wynik badań i rozwoju materiałów i kolorów opartych na doskonałej znajomości betonu: z posadzek betonowych. do użytku przemysłowego i cywilnego, przechodząc przez wprowadzenie we Włoszech podłogi i stemplowanej ściany dzięki przedsiębiorczej intuicji założyciela, Franco Martignago. Jego dzieci przejęły pałeczkę 20 lat temu, kontynuując swoją pracę z determinacją i kompetencją, sprawiając, że Isoplam rośnie we Włoszech i na świecie. Devis Martignago, kierownik techniczny, zajmuje się pomocą na miejscu, badaniami i rozwojem nowych i katalogowych produktów. Francesca Martignago, Sales and Marketing Manager, poświęca się m.in. identyfikacji marki, czytaniu i interpretowaniu trendów rynkowych.

Isoplam tym samym wyróżnia się nie tylko szeroką gamą rozwiązań, ale również kompetencjami, z którymi szkoli i wspiera wykonawców, architektów i projektantów wnętrz: od wyboru produktu po jego indywidualizację, przejście przez doradztwo na miejscu.

Isoplam projektuje i produkuje innowacyjne rozwiązania, gwarantując bardzo wysoki poziom obsługiBadania i kompetencje, znajomość materiałów i ciągła innowacyjność, słuchanie klientów i szkolenie aplikatorów. Podstawą wszystkiego jest pełna kontrola łańcucha produkcyjnego, niezbędna do zagwarantowania najwyższej jakości i przekształcenia dalekowzrocznej wizji w ambitną misję: być autorytatywnym i niezawodnym partnerem architektów i projektantów wnętrz w tworzeniu posadzek betonowych i dekoracyjne powierzchnie na bazie cementu.

To właśnie ten duch oraz ten zestaw cech i wartości sprawiły, że Isoplam stał się punktem odniesienia w produkcji premiksów cementowych i powierzchni dekoracyjnych, o stale rosnącej międzynarodowej obecności: Isoplam ma oficjalne dealerów w ponad 50 krajach, na 5 kontynentach. Projektanci i klienci końcowi rozpoznają w Isoplam typowe cechy Made in Italy: kreatywność, wszechstronność, dostosowanie. Do tego dochodzi pewność efektu końcowego o ponadprzeciętnych właściwościach wytrzymałościowych - nawet w przypadku powierzchni o małej i bardzo małej grubości - oraz przyjazny dla środowiska i zdrowia ludzi, dzięki niskiej zawartości LZO i braku formaldehydu w produktach .

Dziś Isoplam jest jedną z firm referencyjnych dla tych, którzy kochają beton jako kreatywne rozwiązanie w każdym kontekście - przemysłowym, cywilnym czy komercyjnym - i chcą mieć pewność usługi na najwyższym poziomie, gwarantowanej przez kompetentną, młodą i dynamiczny zespół, który jest w stanie szkolić i stale aktualizować międzynarodową sieć autoryzowanych aplikatorów. Od pomysłu po plac budowy możesz zaufać firmie Isoplam.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek