ISOPAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ISOPAN

Producent: Isopan

sopan SpA dostarcza panele izolacyjne o wysokim współczynniku izotermicznym oraz metalowe wsporniki do pokryć dachowych i ścian, panele ognioodporne i dźwiękochłonne. Firma dostarcza również elementy złączne, blachy wykończeniowe i odprowadzające wodę deszczową, elementy półprzezroczyste kratkę lub faliste, iluminatory okienne, świetliki stałe i zmotoryzowane.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek