ISOLGOMMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ISOLGOMMA

Producent: Isolgomma

Od momentu powstania Isolgomma w 1972 roku, opracowuje produkty i rozwiązania w zakresie izolacji akustycznej i termicznej, aby poprawić jakość naszego życia. Ciągła ewolucja linii produktów i szczególna uwaga poświęcana wygodzie i ochronie środowiska doprowadziły również Isolgommę do działania w sektorze kolejowym z rozwiązaniami dedykowanymi redukcji wibracji. Dziś Isolgomma zajmuje znaczącą pozycję na rynku włoskim i międzynarodowym dzięki produktom, które zostały testowany przez prawie 40 lat i jest źródłem do opracowywania ekologicznych rozwiązań i produkcji wyrobów o wysokich parametrach akustycznych i cieplno-akustycznych. Misją firmy jest stanie się międzynarodowym źródłem produkcji materiałów akustycznych, termicznych i ekokompatybilnych o niskim wpływie na środowisko, ze szczególnym naciskiem na sektor budowlany i kolejowy. W przyszłości Isolgomma będzie nadal inwestować w rozwój wysoce innowacyjnych rozwiązań, które sprzyjają wysokiemu poziomowi komfortu akustycznego we wszystkich sektorach, w których wykorzystywane są jej produkty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek