ISOLDESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

ISOLDESIGN

Producent: IsolDesign

IsolDesign udaje się zagwarantować szybką dostawę produktów izolacyjnych na całym terytorium Włoch, dzięki magazynowi o powierzchni ponad 35 000 mkw., dostosowaniu wewnątrz firmy i sprawnie skoordynowanej logistyce. Kierownicy projektów i architekci IsolDesign obejmują następujące regiony: Piemont, Trentino, Veneto, Emilia, Liguria, Toskania, Umbria, Marche, Abruzzo, Lazio, Molise i Sycylia.

Ponadto dzięki wewnętrznemu zespołowi ekspertów udaje się dostarczać rozwiązania szyte na miarę dla każdego rodzaju miejsca, publicznego lub prywatnego, firmy lub przemysłu bez renowacji architektonicznej. IsolDesign ubiera się w całkowicie nieinwazyjny sposób, najlepiej dostosowując się do każdego środowiska.

Nanotechnologia zastosowana do konkretnego produktu, unikalna w swoim rodzaju (oprócz właściwości termoakustycznych), poprzez kalibrację jonów ujemnych w powietrzu, gwarantuje fizyczne i dobre samopoczucie psychiczne każdego, kto tego doświadczy.

Plany IsolDesign na najbliższą przyszłość można podsumować jednym słowem: internacjonalizacja, z określeniem umów gwarantujących usługi w Australii, Nowej Zelandii, Indiach, Szwajcarii, Holandii i wreszcie w Stanach Zjednoczonych Stanów.

IsolDesign narodził się w 2015 roku z przypadkowego spotkania dwóch przedsiębiorców, którzy dzielili się pomysłami i inspiracjami na temat branży izolacji akustycznej.

Będąc w branży izolacji termicznych i akustycznych od ponad czterdziestu lat, postanawiają zainwestować w technologię które pozwalają im na przetwarzanie włókien mineralnych, poliestru i wełny drzewnej według potrzeb.

Z ich pomysłów narodziły się unikalne i rewolucyjne produkty, które dały nowe życie en sektor oponiarski. W bogatym portfolio rozwiązań akustycznych IsolDesign znajdziemy w pełni konfigurowalne, widoczne, a nawet niewidoczne produkty, które zachowują podstawowe właściwości fizyczne i chemiczne użytych naturalnych surowców. Dostarczamy również produkty najlepszych światowych marek, aby zawsze gwarantować najwyższą jakość. Nie tylko jakość pod względem dostarczanego produktu, ale jakość życia dla tych, którzy wybierają rozwiązania zapewniające komfort i dobre samopoczucie sygnowane marką IsolDesign.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek