ISIMAR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

ISIMAR

Producent: iSimar

iSimar to nowa kolekcja mebli, która jest jasna, kolorowa (lub kolorystyczna?) i śródziemnomorska. Tworzy unikalne środowiska wewnętrzne i zewnętrzne. Kolekcja została zaprojektowana i wyprodukowana w całości przez firmę iSi z siedzibą w Nawarrze w Hiszpanii, która od ponad 45 lat zajmuje się produkcją mebli metalowych. iSi stosuje maksymalną kontrolę jakości i procesy produkcji wysokiej jakości, aby przewyższyć oczekiwania w kanałach kontraktowych i wyposażenia wnętrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek