ISEO SERRATURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ISEO SERRATURE

Producent: ISEO Serrature

Iseo urodził się w 1969 roku z niezwykłego ducha przedsiębiorczości Giuseppe Facchinettiego. Rozpoczęła produkcję zamków, wkładek i kłódek w Pisogne, wiosce nad jeziorem Iseo (północne Włochy), od której firma wzięła swoją nazwę. Głęboko zakorzenione w swoich początkach, Iseo pozostało wierne własnemu terytorium i rzemieślniczemu powołaniu rodziny, która ją założyła i doprowadziła do obecnego rozmiaru.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek