IRSAP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 103 elementów

IRSAP

Producent: Irsap

Irsap to ważna marka w produkcji grzejników dekoracyjnych, które są odpowiedzią na potrzeby cieplne domu, a także estetyczne, dzięki kształtom i kolorom, które pasują do każdego otoczenia. Włoska firma ma za sobą ponad 50-letnią historię, podczas której nie zaprzestała prowadzenia badań i wprowadzania innowacji do sektora referencyjnego: Irsap słynie jako pierwsza firma, która zaproponowała grzejnik dekoracyjny we Włoszech, przyczyniając się do rozpowszechnienia pomysł, że element grzejny może być jednocześnie elementem dekoracyjnym, charakteryzującym się kształtem, kolorem i wymiarami odbiegającymi od dotychczasowych.

Irsap z roku na rok potrafił unowocześniać swoją technologię, odpowiadając na potrzeby projektantów, którzy obecnie instalują najnowocześniejsze systemy niskotemperaturowe w pomieszczeniach: grzejniki dekoracyjne są tworzone z myślą o doskonałym poziomie wydajności cieplnej i wysokiej wydajności kalorycznej. Współpraca z pracowniami projektowymi i uczelniami wyższymi umożliwia również prowadzenie ciągłych badań w zakresie wzornictwa, wyprzedzając nowe trendy wyposażenia, dzięki grzejnikom-obiektom, które stają się protagonistami otoczenia lub przejmują wiele funkcji, nie tracąc w naturalny sposób swojej pierwotnej funkcji grzewczej . Proponowana gama jest okresowo wzbogacana, podobnie jak paleta kolorów: obecnie dostępnych jest ponad 500 000 różnych kombinacji, które pozwalają zaspokoić gusta i potrzeby techniczne każdego klienta.

Grzejniki Irsap, dekoracyjne i dekoracyjneKolekcja Tesi reinterpretuje tradycyjny grzejnik, ten, który wyposaża nasze domy od lat siedemdziesiątych: Irsap sprawia jednak, że jest zawsze aktualny, dzięki różnym wykończeniom, od gładkiego, polerowanego, błyszczącego do aksamitnie matowego, po materiał ze złota, srebra i platyny. Specjalne wykończenie soft touch jest wtedy tym, które przekształca powierzchnię stali, czyniąc ją miękką i gumowaną. Arpa jest natomiast kolekcją grzejników dekoracyjnych inspirowanych instrumentem strunowym o tej samej nazwie, z równoległymi rurkami i chromowanymi wykończeniami: można wybierać między modelami do montażu poziomego lub pionowego oraz spośród kilku rozmiarów. Step to gama zaprojektowana przez Antonio Citterio i Sergio Brioschi, przeznaczona do wszystkich środowisk, z chromowanymi wykończeniami i całkowicie ukrytymi połączeniami ze ścianami, aby stać się prawdziwym elementem wyposażenia.

Podgrzewacze na ręczniki i grzejniki dekoracyjne Irsap odgrywają wiodącą rolę w środowisku . Przykładem może być model Orimono, dostępny w wersji hydraulicznej i elektrycznej, czerpiący inspirację z Japonii i już w nazwie ma swoją osobliwą cechę: Orimono po japońsku oznacza tkaninę, a termo-meble mają w rzeczywistości nowe pokrycie z tkaniny, dobrze z funkcją ogrzewania. Bardziej minimalistycznym modelem jest model Sequenze, charakteryzujący się zasadniczym kształtem, który nie wpływa jednak na jego funkcję termiczną. Z kolei Quadracqua to doskonały wynik dla tych, którzy poszukują grzejnika dekoracyjnego, który wykracza poza podgrzewacz do ręczników: wyposażony w półki staje się pojemnikiem, dając tym samym możliwość nietypowego rozwiązania optymalizacji przestrzeni, która nadaje sam w sobie doskonale sprawdzi się w łazience, jak również w części mieszkalnej czy sypialnej.

Systemy ogrzewania i wentylacji mechanicznej sterowanej tylko po to, aby nadążyć za potrzebami jakie stawiają dziś projektanci w przypadku nowych budynków lub remontów o wysokiej klasie efektywności energetycznej, Irsap zaprojektował system Easyclima, który integruje funkcje klimatyzacji letniej, ogrzewania i wymiany powietrza w jednym systemie kanałowym. Energia cieplna wywiewanego powietrza jest odzyskiwana za pomocą wysokowydajnych rekuperatorów ciepła firmy Irsap (ponad 90%) pozwalających na filtrację świeżego powietrza za pomocą filtrów F7, dostępnych również z obróbką antybakteryjną Air'Suite.

Niezbędny element systemu wentylacji mechanicznej wymuszonej to centralna jednostka wentylacyjno-rekuperacyjna, która pobiera świeże powietrze z zewnątrz i rozprowadza je do różnych pomieszczeń za pomocą odpowiednich końcówek wlotowych zaprojektowanych i umieszczonych tak, aby natychmiast zapewnić skuteczne mieszanie z powietrzem wewnętrznym. Przepływy powietrza indukowane są w pomieszczeniach takich jak kuchnie i łazienki, gdzie wyciąg powietrza tworzy depresję, która zapobiega migracji zapachów i zanieczyszczeń do wnętrza mieszkania. Wywiewane gorące powietrze jest krzyżowane z powietrzem zewnętrznym i filtrowane, dzięki czemu unika się problemów alergicznych i jednocześnie utrzymuje systemy dystrybucji powietrza w czystości. System gwarantuje niskie zużycie energii i wysoką jakość powietrza.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek