IRIS CERAMICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IRIS CERAMICA

Producent: Iris Ceramica

Iris Ceramica jest światowym liderem w produkcji płytek ceramicznych szkliwionych i gresu szkliwionego na okładziny ścienne i podłogowe do projektów mieszkaniowych, handlowych i przemysłowych. prestiż włoskich pokryć na całym świecie od 1961 roku i stale demonstruje swoje zaangażowanie w tworzenie ceramiki o wysokiej wartości technicznej i stylistycznej, charakteryzującej się najnowocześniejszym wzornictwem o doskonałości odzwierciedlonej międzynarodowymi nagrodami i wyróżnieniami.

kreacje są wynikiem badań i rozwoju prowadzonych we własnym zakresie, dziedzictwa unikalnego know-how, które stanowi podstawę dla jeszcze bardziej unikalnych materiałów. Kreacje, które ewoluują poprzez połączenie innowacyjności przełomowych technologii z umiejętnościami tradycji rzemieślniczej, w absolutnej zgodności z najsurowszymi normami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju zarówno procesu, jak i produktu.

Dla Iris Ceramica jakość, a przede wszystkim Jakość w Innowacji jest kluczem do każdej działalności, wartością, która musi leżeć u podstaw jej rynkowej tożsamości i którą musi systematycznie dostarczać swoim partnerom. Tylko dzięki badaniom i innowacjom można stworzyć coś wyjątkowego i ekskluzywnego, ponieważ to poprzez wybór materiałów, które zostaną umieszczone w otaczających nas przestrzeniach, zmieniamy jakość naszego życia. Tworzenie przejrzystości poprzez jakość faktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek