IPM ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IPM ITALIA

Producent: IPM Italia

Od 1981 roku z kompetencją i pasją działamy w branży projektowania, produkcji i układania zarówno powłok żywicznych jak i betonowych posadzek przemysłowych high-tech. Produkcja i układanie materiałów zawsze stanowiły nasze mocne strony, dzięki czemu Klienci mogli bardzo szybko i kompleksowo zwrócić się do jedynego partnera, który spełni wszelkie wymagania. W ciągu tych lat zbudowaliśmy szeroką sieć certyfikowanych agentów sprzedaży i aplikatorów IPM Italia, działających zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Zdobyte know-how pozwoliło IPM Italia stać się liderem w swoim sektorze, a z roku na rok umacniamy naszą obecność na całym świecie również dzięki firmie IPM.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek