INTERNORM ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

INTERNORM ITALIA

Producent: Internorm Italia

Internorm to austriacka firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji okien i drzwi. Założona w pierwszej połowie ubiegłego wieku firma od zawsze była prowadzona przez rodzinę Klinger. Okna i drzwi firmy Internorm charakteryzują się starannym designem, innowacjami technologicznymi oraz wysoką jakością. Zgodnie ze swoim manifestem, przy doborze surowców firma zwraca szczególną uwagę na zrównoważenie środowiskowe. Produkty Internorm są w całości wyprodukowane w Austrii w trzech fabrykach w Traun, Sarleinsbach i Lannach. Dziś ponad połowa obrotów firmy Internorm pochodzi z eksportu międzynarodowego. Marka posiada 1250 punktów sprzedaży w 21 krajach Europy

Internorm: okna, drzwi i drzwi wejściowe Firma Internorm oferuje szeroką gamę produktów do okien i fasad. Firma opracowuje i sprzedaje okna PCV, PCV/aluminium i drewniano/aluminiowe oraz produkuje drzwi, drzwi wejściowe, rolety i moskitiery. Sukces firmy budowany jest na wartościach korporacyjnych przekazywanych z pokolenia na pokolenie przez prawie sto lat działalności. Rodzina odgrywa kluczową rolę w filozofii Internorm, której towarzyszą ciągłe badania i rozwój technologiczny oraz opracowywanie nowych rozwiązań estetycznych i projektowych. Według firmy, do tej pory wyprodukowano ponad 24 miliony okien i drzwi Internorm. Produkcja jest zarządzana poprzez sieć współpracy utworzonej przez ponad 1300 firm partnerskich w 21 krajach na całym świecie. Linie produktów Internorm to Studio, Home Pure, Home Soft i Ambiente.

W 2012 roku firma Internorm wprowadziła na rynek serię nowych produktów komercyjnych, które integrują technologię mobilną z automatyką domową. Wśród innowacyjnych ram z linii I-tec znajdują się systemy zamknięć z niewidocznym montażem i urządzeniami wentylacyjnymi zintegrowanymi z oknami i technologiami zaciemniania, które oprócz zapewnienia wyższych standardów energetycznych, mogą być zarządzane zdalnie lub lokalnie za pomocą smartfona lub tabletu z oprogramowaniem specjalnie zaprojektowanym do inteligentne sterowanie elementami budynku.

Historia okien i drzwi firmy Internorm Historia firmy Internorm rozpoczęła się w 1931 roku, kiedy założyciel firmy, Eduard Klinger Sr., otworzył pierwszy jednoosobowy warsztat budowlany w Linz w Austrii. W ciągu zaledwie kilku lat warsztat przekształcił się w średniej wielkości fabrykę specjalizującą się w metalowych ramach. Rok 1963 był punktem zwrotnym w firmie. Pionierski duch założyciela i innowacyjność pozwoliły marce uzyskać pierwszą w Austrii licencję na produkcję okien PCV, rozpoczynając fazę intensywnej ekspansji, która trwała przez kolejne dziesięciolecia.

W 1966 roku oficjalnie powstała marka Internorm i produkcja przeniósł się do Traun, który później specjalizował się w produkcji okien i drzwi. W następnym roku do firmy dołączyło drugie pokolenie rodziny Klingerów. W latach 70. i 80. firma otworzyła swoje drugie i trzecie fabryki w Sarleinsbach i Lannach w północnej Austrii. W międzyczasie marka umocniła swoją pozycję lidera w kraju. Pod koniec lat 90. drugie pokolenie przekazało pałeczkę trzeciemu, ale marka pozostała pod historycznym przywództwem rodziny Klingerów. Wkrótce Internorm osiągnął kamień milowy w postaci 10 milionów artykułów sprzedanych na całym świecie. Firma jest częścią grupy International Windows Network (IFN) od 2002 roku. Obecnie grupa zatrudnia prawie 3000 pracowników (z czego 1850 pracuje tylko dla Internormu). W jej skład wchodzi kilka niezależnych firm, które współpracują ze sobą, aby wymyślać nowe projekty i rozwiązania techniczne dla okien i drzwi, w szczególności okien PCV/aluminiowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek