INKIOSTRO BIANCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów

INKIOSTRO BIANCO

Producent: Inkiostro Bianco

Dzięki płynnemu i dynamicznemu stylowi zrodzonemu z zanieczyszczenia myślami, sugestiami i urokiem zarówno krajowym, jak i międzynarodowym, Inkiostro Bianco proponuje reinterpretację ponadczasowej tapety, która zostaje przekształcona w nowoczesny i interesujący produkt, który może tchnąć nowe życie w każde otoczenie. Firma narodziła się z pełnej pasji i awangardowej współpracy odżywionej grupy artystów, grafików i projektantów, którzy postanowili nadać nowe życie typowemu elementowi mebli XX wieku. Z umiejętnościami i silną ekspresyjną pokorą projekty Inkiostro Bianco przejmują i stają się punktem odniesienia w branży, monopolizując ideę dekoracji i odnawiając ją w innowacyjnym i oryginalnym kluczu. Proponowane przez firmę kolekcje, zebrane w obszernym katalogu ponad 500 grafik, są podzielone według roku powstania i gromadzą wielotematyczną serię stylów, które w pełni odzwierciedlają próbę artystów nadania dodatkowej wszechstronności i dynamizmu do każdej propozycji komercyjnej.

Inkiostro Bianco: tapeta rewolucjaGłówny element wyrazu i pełny materiał, tapeta pozwala „ubrać” otoczenie, które w innym przypadku pozostałoby nagie i nagie, niezdolne do oddania potencjału emocjonalnego, który zawsze jest w nim zawarty w tym. Jeśli każda jednostka domowa, handlowa lub pracownicza musi przekazywać ideę, wrażenie lub odczucie, to sztuka musi być w stanie katalizować koncepcję poprzez swoją obecność wszędzie. Powlekanie ścian pokoju lub całego domu jest zatem modus operandi wybranym przez Inkiostro Bianco, aby nadać otoczeniu tożsamość i siłę wyrazu.

Inkiostro Bianco zawsze był rzecznikiem badań nie tylko nad stylami i kreacjami dekoracyjnymi, ale także na materiałach użytych do uzyskania trwałego i doskonale wyważonego efektu: wydruki powstają na podłożu winylowym lub na EQ-Dekor, włóknie szklanym idealnym do łazienek, kuchni i podłóg, a nawet na płótnie, głównym materiale sztuki tradycyjnej co pozwala na tworzenie tymczasowych instalacji.

Nie brakuje ciekawych nowości zaproponowanych przez firmę w celu odnowienia jej sztuki i zakresu, do którego do tej pory żaden twórca się nie zdecydował. Ze współpracy z Listone Giordano narodziła się innowacyjna kolekcja parkietów grawerowanych laserowo, której celem jest otwarcie wielozmysłowego wymiaru również w dziedzinie podłóg. Parkiet Inciso to instalacja warta uwagi ze względu na swój wyrazisty potencjał: jest dekoracją, która zsuwa się ze ściany na powierzchnie, po których można chodzić, spotykając się z nowymi materiałami. Również w tym konkretnym przypadku Inkiostro Bianco jest wiodącą firmą w eksperymentowaniu i współpracy z włoskimi firmami w celu znalezienia nowych ekspresyjnych mediów, zaprojektowanych w celu wzmocnienia osobowości i nastawienia każdego klienta, który ma kontakt z oferowanymi produktami.

Dostosuj ściany, podłogi, sufity i akcesoria wyposażenia wnętrz z Inkiostro Bianco Wyposażenie ścian, sufitów, podłóg i ogólnie akcesoriów wyposażenia ma na celu nadać nowy wygląd każdemu rodzajowi przestrzeni. Inkiostro Bianco reprezentuje sojusznika, który od lat stawia na szalę swoje wieloletnie doświadczenie, tworząc instalacje dekoracyjne, które zawsze są inne i odważne, będące wynikiem niegasnącej pasji do sztuki i designu. Faza przygotowania jest wewnętrzna i w najlepszym przypadku zarządzana samodzielnie przez producenta. Marka oferuje szeroki zakres personalizacji grafiki zgodnie z potrzebami klienta, od wyboru obrazu po nadruk produktu, realizowany dzięki zaawansowanym technologiom cyfrowym, aby zapewnić jak najlepsze działanie zarówno pod względem wizualnym, jak i dotykowym. Rezultatem jest doskonale wyważona mieszanka zwycięskich tematów w świecie architektury i projektowania wnętrz: innowacji, badań i produkcji, nie zapominając o personalizacji i kreatywności. Profesjonaliści firmy w pełni odzwierciedlają opalizującą i zawsze dynamiczną duszę, którą świat sztuki powinien mieć, aby nadal eksperymentować i bawić się kształtami i kolorami, materiałami i pomysłami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek