INDAY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

INDAY

Producent: Inday

Inday działa we włoskim sektorze meblowym od 1960 roku, produkując i sprzedając stoły, krzesła i akcesoria meblowe ze stali, drewna, plastiku i tapicerki, wszystkie do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Dbałość o design gwarantuje uznanie unikalnych i opatentowanych produktów na poziomie europejskim i międzynarodowym. Jakość produkcyjną wspiera wewnętrzna produkcja elementów z rur stalowych oraz dbałość o łańcuch produkcyjny, powiązana z wypraskami z tworzyw sztucznych oraz obróbką tekstyliów i drewna.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek