IN.CO.VAR.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IN.CO.VAR.

Producent: In.Co.Var.

Historia firmy In.co.var rozpoczęła się 30 lat temu, w 1985 roku. Osiągnęła ona ważne cele i wyzwania, przed którymi stanęła w ostatnich latach coraz bardziej ambitna, proponując na rynku wysoce innowacyjne produkty.

Od chwili powstania In.co.var ma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji skrzynek do rolet całkowicie wbudowanych w ścianę.

Pierwszym produktem In.co.var był Thermocass®, po którym nastąpiły nowe eksperymenty, aż do Sistema Unico®.

Jego filozofia to zorientowany na satysfakcję klienta, a dziś jest liderem w oferowaniu rozwiązań dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów.

Organizacja firmy jest podzielona na kilka obszarów: Produkcja, Zarządzanie, Administracja, Zakupy, Pion Techniczny, w których promowane są działy nowej generacji: Biuro Obsługi Klienta, Pion Logistyki, Dział Komunikacji + Marketing oraz Badania i Rozwój.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek